Lista polubionych mieszkań

Lista jest pusta

button 3

Wykończenia mieszkań pod klucz

 

Czym jest usługa kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz"

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy nową usługę kompleksowego wykończenia „pod klucz”. To dodatkowa opcja uzależniona od ich życzeń i potrzeb Klienta. Szczegóły i zakres takiej usługi określa oddzielna umowa. W ustalonej cenie za m² przedstawiamy materiały, spośród których Klient może wybierać, nie martwiąc się, że przekroczy ustalony budżet. Im wyższa jakość materiałów w programie, tym cena programu jest wyższa. W programach zawierają się wszystkie niezbędne koszty: materiały wykończeniowe i wszystkie materiały pomocnicze, transport i robocizna. Możliwe jest oczywiście łączenie produktów wykończeniowych i wyposażenia z różnych programów. Mamy jeden cel – wnętrze uszyte na miarę oczekiwań i budżetu.

Dlaczego warto zdecydować się na wariant wykończenie „pod klucz” ?

Najwyższa jakość Sprawdzeni podwykonawcy z wieloletnim doświadczeniem
plus profesjonalny nadzór nad wykonywanymi pracami to gwarancja prawidłowości wykonania . Najwyższej jakości materiały renomowanych producentów. Fachowa pomoc architekta podczas aranżacji wnętrz wraz z przygotowaniem wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu. Na życzenie polecimy Państwu możliwość skorzystania z oferty sprawdzonego studia mebli kuchennych, które doposaży Państwa mieszkanie w meble kuchenne i szafy wnękowe. Opcja wykończenia „ pod klucz” pozwoli odebrać w pełni wykończone mieszkanie bez obaw, że jakość prac będzie poniżej naszych oczekiwań.

Oszczędność pieniędzy - atrakcyjna cena wykończenia to efekt skali działalności , która pozwala na negocjacje najlepszych cen. Duże rabaty uzyskane przez wykonawcę na materiały to znacznie niższa ich cena dla klienta indywidualnego, a kompleksowa usługa objęta jest niższa stawką VAT ( 8% zamiast 23%). Brak ryzyka trafienia na nierzetelnych czy niedoświadczonych podwykonawców, a w efekcie tego uniknięcie stresu związanego z koniecznością kosztownych poprawek. Wybierając opcję „ pod klucz” unika się  niespodzianek dotyczących ostatecznej wysokości kosztów wykończenia, ponieważ z góry jest on znany. Umowa gwarantuje niezmienność ceny. Wszelkie kalkulacje kosztów przygotowywane są w ramach usługi.

Oszczędność czasu i energii - wszystko w jednym miejscu
Opcja mieszkania „pod klucz” umożliwia nie tylko szybkie wprowadzenie się do lokalu po odbiorze kluczy, ale również zwalnia z konieczności poszukiwania i wybierania materiałów oraz wykonawców oraz nadzorowania ich pracy. Termin zakończenia prac oraz zapewnienie ścisłego nadzoru profesjonalnej kadry technicznej gwarantowany jest umową. Szeroka oferta materiałów renomowanych firm w jednym miejscu - naszym showroomie. Również zakup i dostawa materiałów wykończeniowych leży po stronie wykonawcy .

Gwarancja – dla całości prac i materiałów udzielana jest  24 – miesięczna gwarancja i rękojmia w ramach jednego serwisu gwarancyjnego.

Kredyt hipoteczny-  możliwość finansowanie wykończenia mieszkania w ramach kredytu hipotecznego (szczegóły u Doradcy Kredytowego).

Jak działa opcja wykończenie mieszkania  „pod klucz”?

Krok 1. Rozmowa z Inwestorem (Klienci zainteresowani opcją wykończenia pod klucz otrzymują w dziale sprzedaży Lwy Inwestycje wstępną informację o standardach i kosztach wykończenia wybranego mieszkania )
Krok 2. Klienci zdecydowani na wykończenie w ramach programu zostają skierowani do architekta wnętrz odpowiedzialnego za realizacje projektów. Dokładna kalkulacja wykonywana jest na podstawie konkretnego projektu.
Krok 3. Po ustaleniach z architektem przygotowywany jest dla Klienta projekt koncepcyjny z zarysowanymi rzutami podłóg, informacją o wybranych materiałach oraz ich umiejscowieniu. Przygotowywany jest także projekt łazienek wraz z wizualizacjami 3d. Na tym etapie Klient może się wycofać z wykończenia, ale po poniesieniu kosztów wykonania projektu.  Po akceptacji projektu, Klient otrzymuje ostateczny kosztorys. Jeśli wycena zostanie zaakceptowana, podpisywana jest umowa, zamawiane są materiały i rusza realizacja.
Krok 4. Po przekazaniu przez Klienta mieszkania firmie wykończeniowej rozpoczyna się proces wykańczania wnętrz zgodnie z założonym projektem. Prace prowadzone są zgodnie z zachowaniem zasad sztuki budowlanej i bezpieczeństwa. Nad pracami ekip wykończeniowych czuwają koordynatorzy z uprawnieniami budowlanymi.  
Krok 5. Po upływie ustalonego terminu następuje odbiór wykonanych prac wykończeniowych. Zakończeniem współpracy jest podpisanie bezusterkowego protokołu odbioru prac. Klientowi pozostaje tylko wniesienie mebli i przeprowadzka.

Oferowane programy wykończeniowe
Do wyboru stawiamy 4 programy różniące się zakresem prac, proponowanymi materiałami a w konsekwencji ceną wykonania za m2. W przypadku wybrania opcji „pod klucz” Klient odbiera lokal z kompletnym wykończeniem ścian, podłóg, zamontowanymi gniazdkami, a nawet wyposażeniem sanitarnym łazienki. Rozwiązanie to umożliwia nam wprowadzenie się wkrótce po odbiorze kluczy. Jedyną rzeczą, która pozostaje do zrobienia to wniesienie mebli.

Oferowane przez nas programy obejmują także indywidualną opiekę projektanta wnętrz i pozwalają na aranżację mieszkania w jednym z czterech proponowanych wariantów. Realizacja prac wykończeniowych prowadzona jest przez firmę  Red Net związaną umową z Lwy Inwestycje, co gwarantuje najwyższą jakość robót oraz pozwala zaoszczędzić czas, który trzeba poświęcić na samodzielną organizację tego procesu. Oferowane przez nas warianty wykończenia wnętrz to szeroki wachlarz produktów renomowanych firm, proponujących rozwiązania i estetykę zgodną z obowiązującymi trendami. Stosowane materiały i elementy wykończeniowe charakteryzują się wysoką jakością oraz doskonałym wzornictwem.

Wykończenie w każdym programie zawiera wszystkie koszty konieczne do wykonania usługi, tj:

  • materiały podstawowe (farby, glazura, terakota, panele, drzwi, ceramika itp.)
  • chemię budowlaną (kleje, zaprawy)
  • materiały pomocnicze (pędzle, kleje itp.)
  • transport i wniesienie materiałów
  • koszt robocizny (zapewniamy fachową i sprawdzoną ekipę remontową; wykonywane przez nich prace są na najwyższym poziomie)
  • opiekę indywidualną projektanta wnętrz , w tym wizualizację łazienek 3d

Program Basic stworzony nie tylko z myślą o młodych ludziach urządzających swoje pierwsze mieszkania, ale również tych wszystkich którzy chcą wykończyć swoje mieszkania dobrej jakości materiałami ale w ramach umiarkowanego budżetu. Program zawiera materiały wykończeniowe znanych producentów i pozwala na stworzenie w wykańczanych wnętrzach różnorodnych, spersonalizowanych rozwiązań. 

 


 Program Silver przygotowany został z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Pakiet ten polecamy również osobom zainteresowanym wykończeniem wnętrza pod późniejszy wynajem. Materiały stosowane w tym pakiecie są wysokiej jakości, a profesjonalne wykonawstwo oszczędzi Państwu konieczności angażowania się w nadzór nad pracami wykończeniowymi.

 


 Pakiet Gold umożliwia realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwalają stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza. Nasze doświadczenie przyniosło innowacyjne projekty w zakresie wymagających rozwiązań przestrzennych, jak również koncepcji aranżacyjnych.

 


 Pakiet Platinum powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach. Jest to standard, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów o wyszukanych gustach. Nasi specjaliści i projektanci będą służyć Państwu fachową radą w trakcie całego procesu aranżacyjnego, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu.

 

Możliwe jest oczywiście łączenie produktów wykończeniowych i wyposażenia z różnych programów. 

Zainteresowała Cię usługa wykończenia mieszkania pod klucz?
Skontaktuj się z nami.

wykonczenia

 


Iwona Dziółko
Projektant wnętrz firmy redNet Dom

tel.kom. +48 797 183 397 
tel. +48 41 347 21 45

iwona.dziolko@rednetproperty.com