Lista polubionych mieszkań

Lista jest pusta

button 3

Sprzedane obiekty

LWY INWESTYCJE DEVELOPER

LEŚNE
OSIEDLE

Budynki już gotowe

Spokojne osiedle na przedmieściach Kielc. Ostatni etap Leśnego Osiedla – 2 budynki wielorodzinne z windami, wygodnym parkingiem podziemnym oraz komórkami lokatorskimi dla każdego mieszkania. Powstaną do I kwartału 2018 roku.Dobra lokalizacja - Tylko 6 minut do centrum miasta. Bogata infrastruktura – sklepy, przychodnie, szkoły, itd. w promieniu kilkuset metrów. Spokojna okolica – cichy zakątek na skraju lasu.

zobacz galerię zdjęć
LWY INWESTYCJE DEVELOPER

WILLA
TUWIMA

Apartamentowiec już gotowy

Willa Tuwima to elegancki i prestiżowy apartamentowiec, którego rangę wyznacza doskonała lokalizacja i wyjątkowa architektura. Zainspirowani charakterem miejsca, stworzyliśmy budynek, którego bryła budynku i charakter wnętrza nawiązują do przedwojennej architektury modernistycznej. Kameralny budynek o wysokim poziomie estetycznym i użytkowym, zaprojektowany został przez doświadczonych architektów z biura Detan.

zobacz galerię zdjęć
LWY INWESTYCJE DEVELOPER

Zielona
PERŁA

Zielona Perła w nowinach - 7 min od Kielc

W sąsiedztwie słonecznego i spokojnego osiedla w Nowinach, 7 minut od centrum Kielc powstaje Zielona Perła – nowoczesne mieszkania dla wszystkich, którzy szukają prostych, ułatwiających życie rozwiązań. W Zielonej Perle mamy mieszkania o metrażach dokładnie takich, jakich potrzeba dla singla, wygodne mieszkania dla par na dobry początek wspólnego życia oraz szeroki wybór mieszkań trzypokojowych doskonałych dla rodzin z dziećmi. Dzięki zmodernizowanej ulicy Krakowskiej dojazd do Kielc skrócił się do kilku minut, a po powrocie do domu będzie się można cieszyć się z mieszkania w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, w miłej, sąsiedzkiej atmosferze. Na wewnętrznym placu dla dzieci, pociechy będą mogły bezpiecznie się bawić i zawierać swoje pierwsze przyjaźnie. Zieloną Perłę, jak wszystkie nasze inwestycje charakteryzują ciekawe rozwiązania architektoniczne, jakość wykończenia i dbałość o szczegóły. Mamy nadzieję, że zaprojektowaliśmy budynek nie tylko funkcjonalny dla jego mieszkańców, ale również pozytywnie wpływający na walory estetyczne najbliższej okolicy.

zobacz galerię zdjęć
LWY INWESTYCJE DEVELOPER

LOFTY
HOŻA

Budynek dwupiętrowy, wykonany w technologii tradycyjnej z cegły, charakterem nawiązujący do architektury loftowej.

Inwestycja zrealizowana w 2013 roku. To budynek zlokalizowany w zielonej części ul. Hożej wśród zabudowy jednorodzinnej. W budynku powstało 16 mieszkań z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami. Budynek dwupiętrowy, z komórkami i miejscami postojowymi w części podziemnej. Wygląd budynku utrzymany w charakterze industrialnym typu” soft- loft”. Wyeksponowane zostały elementy wykończenia typu stal, beton, naturalna, ręcznie formowana cegła. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń do 3m.

Projekt budynku: Biuro Architeltoniczne DETAN.
Budynek nominowany do nagrody Złotego Żurawia 2013, w kategorii budynki mieszkniowe.

zobacz galerię zdjęć
LWY INWESTYCJE DEVELOPER

APARTAMENTY
MLECZNA

Kameralny budynek w wyjątkowej lokalizacji, wśród zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Mlecznej.

Nowoczesna bryła budynku z dużą ilością okien, aluminium, drewna, dla tych którzy lubią rzeczy dobrze wykonane. Budynek zamknięty dla osób postronnych, ogród wewnętrzny zaprojektowany przez znanego kieleckiego architekta zieleni. Bliskość centrum, dogodna komunikacja dale duże możliwości dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas.

Projekt: Biuro Architektoniczne Dobra Forma.
Nagroda: Żuraw Specjalistów 2010 w kategorii obiekty mieszkaniowe.

zobacz galerię zdjęć
LWY INWESTYCJE DEVELOPER

KAMERALNE
OSIEDLE W OBLĘGORKU

Podmiejskie Osiedle Kameralne domów jednorodzinnych to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w samym centrum Oblęgorka.

Osiedle Kameralne domów jednorodzinnych to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w samym centrum Oblęgorka, w niewielkiej odległości od uroczego pałacyku: Muzeum Henryka Sienkiewicza.

Kameralny charakter zabudowy w nowoczesnej architekturze, zatopione w otaczającej zieleni drzew. W sąsiedztwie znajduje się park krajobrazowy: wspaniałe tereny na spacer, wycieczki rowerowe, szkoła, ośrodek zdrowia, sklepy. Bardzo dobra i szybka komunikacja z aglomeracją (15 km od Kielc).

Domy podporządkowane nowoczesnym zasadom funkcjonalności, z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Idealne podmiejskie domy (120m2) dla 4-5 osobowej rodziny szukającej ciszy i wypoczynku w urokliwym miejscu, wśród wzgórz i drzew. Każdy dom stoi na dużej, ogrodzonej działce.

Inwestycja zakończona w 2009 roku.

zobacz galerię zdjęć