Lista polubionych mieszkań

Lista jest pusta

button 3

WNĘTRZE USZYTE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB I BUDŻETU

 

Dla naszych Klientów oferujemy usługę kompleksowego wykończenia mieszkań w inwestycji Nowy Młyn pod klucz.

To dodatkowa opcja dla każdego, kto chce wprowadzić się do swojego mieszkania w krótkim terminie po odbiorze kluczy, oraz dla tych, którzy nie mają ochoty na samodzielne prowadzenie remontu. To bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie o ustalonej z góry cenie za m² bez martwienia się, o przekroczenie ustalonego budżetu.

Klienci Nowego Młyna mogą wybrać jeden z trzech programów : Silver, Gold i Platinum. Im wyższa jakość materiałów w programie, tym cena programu jest wyższa. W programach zawierają się wszystkie niezbędne koszty: materiały wykończeniowe i wszystkie materiały pomocnicze, transport i robocizna oraz gwarancja na wykonane prace.

 cena zł netto/m2 + 8% VAT
Powierzchnia Twojego Mieszkania Program SILVER Program GOLD Program PLATINIUM
od 35,0m2 do 37,0m2 740 1010 1530
od 39,0m2 do 52,0m2 675 940 1477
od 57,0m2 do 60,0m2 710 980 1500
mieszkanie M51 pow. 50,27m2 840 1135 1800

Korzyści ze współpracy

Sprawdzone ekipy

Współpraca tylko wyłączni ze sprawdzonymi ekipami spełniającymi standardy naszej firmy.

Praca projektowa

pod nadzorem projektantów wnętrz

Najlepsi producenci materiałów

Współpracaz najlepszymi producentami materiałów wykończeniowych, co daje gwarancje wysokiej jakości i terminowości dostaw.

24 miesięczna gwarancja

na wykonaną usługę

Nadzór techniczny

nad prowadzonymi pracami, aż do momentu bezusterkowego oddania wykończonego mieszkania.

Niższy podatek VAT

(8%) na materiały wykończeniowe w atrakcyjnych cenach wraz z usługą wykończeniową

  

Silver

Program Silver przygotowany został z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Pakiet ten polecamy również osobom zainteresowanym wykończeniem wnętrza pod późniejszy wynajem.

Materiały stosowane w tym pakiecie są wysokiej jakości, a profesjonalne wykonawstwo oszczędzi Państwu konieczności angażowania się w nadzór nad pracami wykończeniowymi.

Gold

Pakiet Gold umożliwia realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwalają stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza.

Nasze doświadczenie przyniosło, wielu naszym Klientom, innowacyjne projekty w zakresie wymagających rozwiązań przestrzennych, jak również samych koncepcji aranżacyjnych.

Platinum

Pakiet powstał z myślą o najbardziej wymagających Klientach. To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach.

Jest to standard, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów o wyszukanych gustach. Nasi specjaliści i projektanci będą służyć Państwu fachową radą w trakcie całego procesu aranżacyjnego, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu. 

Zainteresowała Cię usługa wykończenia mieszkania pod klucz?
Skontaktuj się z nami.

wykonczenia

rednetdom.pl


Małgorzata Łosak
Projektant wnętrz

tel.kom. +48 508 123 643 

malgorzata.losak@rednetproperty.com